>

PROFIL ŠTUDENTA
Profil študenta:

Absolventi našej školy po ukončení učebného odboru získavajú výučný list a vysvedčenie o záverečnej skúške, po ukončení študijného odboru výučný list a maturitné vysvedčenie. Absolventi tiež získajú schopnosť komunikovať v cudzom jazyku, riešiť problémové úlohy, schopnosť pracovať v tíme, získajú praktické myslenie, sebaovládanie, flexibilitu, zodpovednosť za vlastnú prácu, získajú zručnosti a vedomosti, ktoré dokážu priebežne aktualizovať. Získajú zručnosti s osobným počítačom a internetom. Naučia sa efektívne využívať informačné a komunikačné technológie pre svoj osobný rast a rozvoj. Zároveň absolventi dokážu tvorivo riešiť problémy a nadobudnú podnikateľské spôsobilosti.

V súčasnosti má škola 329 žiakov v 16 triedach a v 32 odborných skupinách. Žiaci študujú v piatich trojročných učebných odboroch, v troch štvorročných študijných odboroch a v štyroch dvojročných študijných odboroch nadstavbového štúdia.