Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Čas vianočný, čas sviatočný
         

       Vianoce patria k najkrajším sviatkom roka – sú to sviatky pokoja, lásky a rodinnej pohody. Takúto slávnostnú atmosféru sa snažili v predstihu vytvoriť v SOŠ v Humennom žiaci učebného odboru hostinský a nadstavbového štúdia spoločné stravovanie dňa 29.11.2011 v priestoroch odbornej učebne. Každoročne na našej škole oživujeme vianočné tradície a zapájame do tejto príjemnej atmosféry žiakov prostredníctvom vianočnej výstavky pod názvom „Čas vianočný, čas sviatočný “ .Žiaci usilovne pripravovali vianočné ozdoby, slávnostné menu, ikebany ,pozdravy a výrobky na výstavku. Hlavné aktivity prebiehali formou krúžku Slávnostného stolovania a Enkaustiky /maľovanie voskom a žehličkou/pod vedením majsterky odbornej výchovy Anny Gabriovej. Úspešnosť výstavky sa prejavila na bohatej prezentácii slávnostných vianočných tabúľ a vianočných ikebán .Výstavka bola obohatená o obrazy maľované enkaustikou - farebným voskom na špeciálny papier o ktoré bol veľký záujem. Žiaci našej školy mali opäť možnosť ukázať niečo zo svojej zručnosti, nápaditosti a originality.
ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.