Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

GRAFITKO
          1. ročník súťaže v grafických systémoch

       Žiaci z drevárskych odborov - stolár, operátor drevárskej a nábytkárskej výroby, nadstavbového štúdia, si v závere školského roka „zmerali sily“ v aplikácií počítačových zručností v grafických systémoch. Súťaže sa celkovo zúčastnilo 26 žiakov. Tí, ktorí obsadili prvé tri miesta v triednom kole postúpili do školského kola, ktoré sa uskutočnilo 28. júna 2012. Úlohou žiakov bolo v grafickom programe, v ktorom sa vyučujú, zhotoviť obrázok podľa predlohy.

V triednom kole mali všetci súťažiaci zadanú súčiastku, ktorú mali nakresliť podľa predlohy.
V školskom kole sa z možností – domček, traktor, matrioška, zásuvka, strom – vyžreboval domček, ktorý museli nakresliť podľa predlohy v danom čase.

Víťazom sa stal Martin Mihaľov z II. C triedy, 2. miesto obsadil Štefan Nazad a 3. miesto patrí Štefanovi Harvaníkovi – obaja sú z II. C triedy. Ceny pre súťažiacich venovala Rada rodičov.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.