ŠKOLENIE KADERNÍKOV

SOŠ v Humennom navštívil prestížny taliansky kaderník Dante. Spolu so svojou technologičkou predviedli techniky farbenia, strihania a zároveň odprezentovali nové prípravky na ošetrenie vlasov a tela z firmy Z.ONE. Kaderník na modelkách predviedol dva druhy farbenia spolu s horúcou úpravou. Žiaci získali nové poznatky o farbách, strihoch, regeneračných prípravkoch, čo je veľmi dôležité pre ich kadernícku prax. Žiakov najviac zaujal prístroj na hĺbkovú regeneráciu vlasov, tzv. žehlička, ktorá je na trhu novinkou. Školenie bolo oživením edukačného procesu, bolo pútavé nielen pre žiakov, ale aj pre majsterky odbornej výchovy. Získané informácie budú všetci zúčastnení uplatňovať v praxi.