Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

ÚSPECH V STEEL ARÉNE Košice
         

       Na IX. ročníku Rolandovho hrebeňa a VII. ročníku Golden Rose SOŠ obchodu a služieb Humenné získala 6 ocenení

Otvorené majstrovstvá Slovenska kaderníkov a vizážistov majú z roka na rok bohatšie zastúpenie. Inak tomu nebolo ani tento rok, keď sa do súťaží prihlásili desiatky študentov aj dospelých od Medzilaboriec, Humenného cez Prešov, Košice, Poprad až po Bratislavu, ale aj Čiech a Poľska.

Dvadsiaty siedmy apríl 2012 bol dňom mimoriadnych úspechov pre Strednú odbornú školu v Humennom. Študentské kadernícke a vizážistické talenty predviedli svoju zručnosť, talent a kreativitu na IX. ročníku Otvorených majstrovstiev Slovenska kaderníkov a vizážistov pod názvom Rolandov hrebeň a Golden Rose. Súťaž sa konala v Steel Aréne Košice.

V účesovej tvorbe 1. miesto v dámskej kategórii „Hviezdy filmového festivalu v Cannes“ získala Dominika Krivjančinová žiačka III.B triedy, 2. miesto v dámskej kategórii „Nevesta“ získala Martina Diničová žiačka III.B triedy, 3.miesto v pánskej kategórii „Denný účes s klasickým módnym strihom a módnou úpravou“ získala Katarína Muravská III.B.

V dekoratívnej kozmetike 3. miesto v kategórii večerné líčenie „Festivalová promenáda v Cannes“ získala Dana Vysočanská žiačka IV.E triedy a 1. miesto v kategórii fantazijné líčenie „LOVE STORY Bathory“ získala majsterka odbornej výchovy Miroslava Kováčová.

Pri všetkých kreáciách museli študenti i dospelí dodržať presne stanovené podmienky a časové limity, na ktoré dohliadala medzinárodná porota zložená z renomovaných odborníkov. Celodenná súťaž priniesla všetkým návštevníkom, vďaka šikovným súťažiacim a najmä oceneným, najnovšie trendy účesovej tvorby i make-upu a ponúkla bohatý umelecký zážitok a tiež priestor pre vlastné inšpirácie. Súťaž spojená s veľtrhom krásy a jedinečných zážitkov sa zapíše do histórie SOŠ obchodu a služieb Humenné.

Pohár „Najúspešnejšia škola“ z rúk organizátora súťaže prevzala osobne pani riaditeľka RNDr. Oľga Skysľaková. Poďakovanie patrí všetkým majsterkám odbornej výchovy, ktoré pripravovali súťažiacich, vedeniu školy za podporu a ústretový prístup, skvelému publiku, ktoré zdieľalo radosť, ale aj slzy dojatia spolu so všetkými súťažiacimi.


ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.