Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2010

       Dňa 22.októbra 2010 sa v priestoroch SOŠ obchodu a služieb uskutočnil Deň otvorených dverí. Je to akcia, ponúkajúca každoročne bohatú škálu aktivít, ktorými sa škola prezentuje. Jej cieľom je prehliadka priestorov, prezentácia učebných a študijných odborov, získanie aktuálnych informácií o možnostiach štúdia na našej škole a uplatnenia sa absolventov. Akcie sa zúčastnilo desať základných škôl z Humenného a blízkeho okolia. Výchovní poradcovia z každej školy dostali propagačné materiály a CD s fotogalériou odborov.

Každý odbor sa prezentoval po svojom. Súčasťou bola výstavka žiackych prác, módna prehliadka a premietanie materiálov o škole. V študentskom servise, v jednom z našich salónov predviedli žiačky zo študijného odboru kozmetik extravagantné ukážky líčenia a dominantného lakovania nechtov. Kaderníčky sa prezentovali úpravou vlasov a fascinujúcimi kreáciami prostredníctvom farebných sprejov. Letné koktaily, či drinky na párty boli doménou učebného odboru hostinský (kuchár - čašník). Naši žiaci pripravovali zaujímavé nealkoholické miešané nápoje. Zvedavým návštevníkom poskytovali množstvo inšpirujúcich tipov a rád. Sladkými dobrotami nás potešili budúci cukrári.

O príjemnú atmosféru a dobrú náladu sa postarali šikovní žiaci, ktorí zabezpečili hudobnú produkciu. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa podieľali na príprave akcie, a tým prispeli k jej úspešnému priebehu.

Žiaci odboru kozmetik sa úspešne predviedli v oblasti trblietavého tetovania, rozprávkového líčenia detí a lakovania nechtov. Kaderníci skrášľovali účesy pomocou farebných sprejov. Žiaci ukázali svoju zručnosť, kreativitu a prezentovali svoje odbory.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.