Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Rozlúčka s maturantmi 2024

Dňa 17. mája 2024 sa v priestoroch spoločenskej miestnosti uskutočnila rozlúčka so žiakmi  tried IV.C, II.KT, II.KV a II.L. Riaditeľka školy RNDr. Oľga Skysľaková zhodnotila prácu žiakov počas celého štúdia. Zároveň ocenila žiakov, ktorí dosiahli výborný prospech a reprezentovali našu školu v rôznych medzinárodných a celoslovenských  súťažiach. Všetkých maturantov povzbudila do zodpovednej prípravy na maturitné skúšky. Prácu počas celého štúdia zhodnotili triedni učitelia. Študenti im svoje pocity vyjadrili recitovaním básne v podaní Lenky Ďurišovej a  príjemným obohatením bola aj pieseň „Holky z naší školky“, ktorú zaspievala Karin Jenčíková. Všetkým žiakom želáme veľa šťastia a aby maturita bola úspešným krokom do novej etapy ich života.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.