Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Kaderník Medzibodrožia 2024

 

Siedmy ročník medzinárodnej súťaže „KADERNÍK MEDZIBODROŽIA 2024“ usporiadala Stredná odborná škola techniky a remesiel v Kráľovskom Chlmci. Súťaž je určená pre stredné školy a pre odborníkov kaderníckych remesiel. Na tému „Pánsky moderný strih“ súťažil v kategórii študenti žiak II.AS učebného odboru kaderník Ján Harvan s modelom Samuelom Chvastašom, taktiež žiakom našej školy. Medzinárodná porota vyzdvihla jeho precíznu a profesionálnu prácu, ktorá spĺňala prísne kritériá súťaže. Dobrá motivácia, dôsledná príprava a zodpovedný prístup im priniesli úspech v podobe vynikajúceho prvého miesta. Okrem skvelého umiestnenia a materiálnych cien si súťažiaci odniesol veľa zážitkov, neoceniteľné skúsenosti a radosť z vykonanej práce. Dúfame, že tento úspech v súťaži odštartoval jeho súťažnú štafetu a motivoval aj ostatných spolužiakov k takýmto výkonom.

Žiaka pripravili na súťaž majsterky odbornej výchovy Bc. Miriam Bujačková a Bc. Helena Leličová. Z úspechu sa veľmi tešíme a všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme.

Mgr. Monika Harvanová

 ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.