Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Naše žiačky hviezdami súťaže

Prvý ročník regionálnej súťaže študentov stredných odborných škôl v dekoratívnom líčení a účesovej tvorbe, ktorá sa konala v Michalovciach, dopadol pre našu školu excelentne. Ema Antoniová, žiačka tretieho ročníka študijného odboru kozmetik reprezentovala našu škola v tejto súťaži na tému „Hviezdy na červenom koberci“. Odbornú porotu jej dokonalá práca na vysokej úrovni veľmi zaujala. Ema sa umiestnila na skvelom prvom mieste a navyše získala aj špeciálnu cenu divákov. Krásnou modelkou bola Vanesa Baranská, ktorá svoj odbor a prácu zastupovala znamenite. V účesovej tvorbe na rovnakú tému súťažila žiačka učebného odboru kaderník Lenka Ďurišová z III. AS triedy. S modelkou Klaudiou Pašekovou sa umiestnila sa na krásnom treťom mieste. Všetky súťažiace a modelky sú žiačkami našej školy. Opäť sme sa presvedčili, že šťastie praje pripraveným. Vďaka vhodnej motivácii, dôslednej príprave a spolupráci dokážeme naozaj veľa. Poďakovanie patrí všetkým súťažiacim, modelkám a majsterkám odbornej výchovy Mgr. Martine Vajdovej a Bc. Helene Leličovej, ktoré žiačky na súťaž pripravili.

 ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.