Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Rozlúčka s tretiakmi „Každá vec ma stála tvrdú prácu. Nehľadaj ľahké cesty. Tie hľadá toľko ľudí, že sa po nich nedá prísť nikam.“ (Tomáš Baťa)

Posledný zvonček naznačil, že záverečné skúšky sú predo dvermi. Na slávnostnej rozlúčke pani riaditeľka povzbudila žiakov k dôslednej príprave a učeniu sa na záverečné skúšky. V závere jej príhovoru odznelo poďakovanie a ocenenie všetkých žiakov, ktorí dosiahli výborný prospech počas štúdia a reprezentovali našu školu v rôznych súťažiach. Pri ich prvej dôležitej životnej skúške im držíme prsty a želáme, aby ju úspešne zvládli.

ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.