Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

Štvrtý september 2023 bol dňom, kedy sa začal školský rok pre všetkých žiakov. Úsmevy, ktoré sprevádzali našich žiakov, naznačili radosť zo spoločných stretnutí. Riaditeľka školy RNDr. Oľga Skysľaková sa prihovorila žiakom i zamestnancom školy a zaželala im úspešný školský rok, veľa zdravia, chuti do učenia a len tie najlepšie hodnotenia, za ktorými budú bohaté vedomosti a zručnosti. Veríme, že sa v našej škole – ŠKOLE SO SRDCOM budú cítiť všetci žiaci dobre a budú mať motivujúce prostredie na vysnívanej ceste za budúcim povolaním.

 ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.