Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Úspešné kozmetičky na súťaži FOURFEST 2023

Medzinárodný festival FOURFEST – EUROAKADEMIK GASTRO 2023 krajín V4 sa uskutočnil 18. mája  v  Rimavskej Sobote. 14. ročník medzinárodných majstrovstiev sme si opäť nenechali ujsť.

Témou v kaderníckej a kozmetickej kategórii bola „Moja vytúžená dovolenka.“ Fantázii sa medze nekladú, a tak to poňal aj náš skvelý tím žiakov a majsteriek odbornej výchovy.

Vo vizážistickej kategórii sa v konkurencii 13 súťažiacich predviedla aj naša žiačka 3. ročníka zo študijného odboru kozmetik Ema Antoniová (III.C). Jej perfektný mejkap s vkusne doladeným oblečením a účesom očaril porotu, ktorá jej prácu ocenila nádherným 2. miestom. Vanesa Baranská (III.C) sa s rolou modelky stotožnila profesionálne. Na súťaž sa pripravovali pod vedením majsterky odbornej výchovy Mgr. Martiny Vajdovej.

Súťaže sa zúčastnila aj žiačka 3. ročníka z učebného odboru kaderník Lenka Ďurišová (III.AS)  s modelkou Líviou Sabolovou (I.AS). Obe modelky sú žiačkami našej školy. Budúce kaderníčky na súťaž pripravila Bc. Helena Leličová, majsterka odbornej výchovy.

Podujatie bolo obohatené pestrým sprievodným programom. Naše žiačky mohli okúsiť fantastickú atmosféru, zažiť pocit úspechu, nadviazať nové priateľstvá a vymeniť si svoje odborné skúsenosti. Príprave na takúto medzinárodnú súťaž predchádza veľa tvrdej práce, neustála motivácia a spolupráca. Ďakujeme za výborné reprezentovanie zúčastnených v súťaži, blahoželáme k umiestneniu a prajeme naďalej veľa úspechov.

Mgr. Monika Harvanová

 ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.