Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Excelentný výkon na súťaži o Zlaté nožnice 2022 Skills Slovakia „Ukáž čo vieš“

7. ročník jedinečnej kadernícko – vizážistickej súťaže o Zlaté nožnice sa konal dňa 21. októbra 2022 v priestoroch Incheba Expo v Bratislave. Vo vizážistickej kategórii na tému „Pin - up – Girl“ sa predviedla žiačka druhého ročníka študijného odboru kozmetička a vizážistka Petra Želizňáková. V našom kozmetickom salóne tak zažiarila nová hviezda, ktorá dokonale odprezentovala svoje umenie a talent. V konkurencii 34 súťažiacich z celého Slovenska sa umiestnila na vynikajúcom prvom mieste. S modelkou Dominikou Dzuriakovou vytvorili profesionálny tím, zvládli všetky predpísané kritéria a stali sa neprehliadnuteľnými účastníkmi aktuálneho ročníka súťaže. Rozvaha, pokoj a spolupráca priniesli vysnívané a zaslúžené ovocie. Žiačky na súťaž pripravila majsterka odbornej výchovy Mgr. Dominika Hudáková. Všetci si želáme, aby táto hviezda zapálila aj ostatných žiakov našej školy k aktívnemu prezentovaniu svojich zručností nielen na súťažiach, ale aj v ich budúcom  profesionálnom živote.

Zabojovať prišli aj ďalšie študentky našej školy, v tej istej kategórii  Ema Antoniová s modelkou Sidóniou Krídlovou a v kaderníckej súťaži na tému „Komerčný svadobný účes“ Lenka Ďurišová s modelkou Vanesou Baranskou.

Poďakovanie patrí všetkým žiačkam, modelkám našej školy a ďalším majsterkám odbornej výchovy Bc. Helene Leličovej a Bc. Miroslave Kováčovej za profesionálny prístup a skvelú reprezentáciu našej školy, mesta  a Prešovského samosprávneho kraja.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.