Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Young Car Mechanik 2022

Naši úspešní žiaci z učebného odboru autoopravár - mechanik sa 3. mája 2022 zúčastnili regionálneho kola medzinárodnej súťaže Young Car Mechanik. Skúšky zručnosti prebiehali v SOŠ automobilová v Košiciach.  Žiaci si zmerali svoje zručnosti, porovnali vedomosti, zažili bohatý program, prezentáciu spoločnosti Bosch systému DAS 3000 a neopakovateľnú atmosféru súťaže. V konkurencii 16 študentov zo siedmich stredných odborných škôl z východného Slovenska sa nestratili ani naši študenti a víťazstvo nenechalo na seba dlho čakať. Žiak triedy tretieho ročníka Šimon Mažerik si vybojoval fantastické 3. miesto a postup na celoslovenské finále v Bratislave. Motivačnou odmenou bolo aj získanie 300 € voucheru pre školu na nákup garážového sortimentu v spoločnosti Inter Cars Slovenská republika s.r.o.(organizátor súťaže) na vybavenie dielní. Okrem spomínanej skvelej ceny si so sebou odniesol 100 € voucher na nákup náradia, vecné ceny a ešte to najdôležitejšie -  jedinečný zážitok a dobrý pocit zo skvelého výsledku. Na peknom 4. mieste sa umiestnil aj ďalší náš žiak Matúš Kozár. Žiaci sa na súťaž pripravovali pod vedením majstra odbornej výchovy Ing. Jaroslava Hirjaka. Všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme a aj naďalej prajeme veľa úspechov.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.