Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Vianočná burza pomoci

Dňa 12. decembra 2022 sa naša škola zapojila do Vianočnej burzy pomoci, ktorá sa uskutočnila na Úrade PSK. Žiaci a zamestnanci školy ochotne prijali výzvu a zapojili sa do charitatívnej akcie pre rodiny v núdzi, ktorú organizoval Prešovský samosprávny kraj a Nadácia PSK pre podporu rodiny. Vďaka veľkej dávke motivácie a zručnosti našich žiakov sa nám podarilo vytvoriť originálne výrobky. Na svoje si prišli i milovníci sladkostí. Linecké a perníkové srdiečka, či francúzske makrónky v originálnom balení boli dobrou inšpiráciou ako darčeky pod vianočný stromček. Symbolický predaj našich sladkých dobrôt ako i vlastnoručne zhotovených vianočných ozdôb, 3D ozdôb, čeleniek, štipcov, šperkovníc, svietnikov a množstva ďalších vyrobených produktov pomôže rodinám v Prešovskom kraji, nachádzajúcim sa v ťažkej životnej situácii.   Ďakujeme všetkým zamestnancom a žiakom našej školy, že darovali v každom výrobku aj kúsok seba a naplnili cieľ tohto pekného podujatia.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.