Oddychová zóna pre našich žiakov

Školský parlament sa pod vedením koordinátorky Mgr. Vladislavy Puškárovej zapojil do grantovej výzvy „Zlepšime to 2022“, ktorú každoročne vyhlasuje Rada mládeže Prešovského kraja a Prešovský samosprávny kraj. Cieľom projektu bolo pre žiakov našej školy vytvoriť oddychovú zónu, kde si budú môcť počas prestávok oddýchnuť a načerpať pozitívnu energiu. Zároveň je to priestor na stretávanie školského parlamentu, a taktiež priestor, kde by mohlo prebiehať netradičné inovatívne vyučovanie. Projekt bol spolufinancovaný z prostriedkov školy a Občianskeho združenia pri SOŠ OaS – Škola so srdcom. Veľká vďaka patrí pánu Michalovi Štofíkovi, ktorý nám poskytol materiál na výrobu paletového sedenia. Chceme sa poďakovať aj všetkým žiakom, majstrom odbornej výchovy, nepedagogickým pracovníkom a učiteľom, ktorí sa podieľali na realizácii tohto projektu a prispeli svojou šikovnosťou a usilovnosťou k vytvoreniu oddychovej zóny.

Mgr. Vladislava Puškárová