Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Kaderník Medzibodrožia 2022

V poradí piaty ročník súťaže „KADERNÍK MEDZIBODROŽIA 2022“  usporiadala Stredná odborná škola techniky a remesiel v Kráľovskom Chlmci. Súťaž je určená pre stredné školy a pre odborníkov kaderníckych remesiel. Na tému „Spoločenský účes“ súťažila žiačka III.AS z učebného odboru kaderník Denisa Falová s modelkou Danielou Mitrovou, taktiež žiačkou našej školy. Jej zručnosť, kreativita a dôsledná príprava priniesla úspech v podobe skvelého tretieho miesta. Opäť sa potvrdila skutočnosť, že správnou motiváciou, odbornosťou a dobrým vkusom sa dá dosiahnuť naozaj veľa. Získané zručnosti a kompetencie – práca v tíme, vzájomná podpora, dolaďovanie detailov i inšpirácia z rôznorodých nápadov sú dôležité predpoklady úspešnej spolupráce vedúcej k dosiahnutiu vytúženého cieľa.

Súťaž hodnotila odborná porota  a predpísané kritériá Denisa zvládla vynikajúco. Úspešnej žiačke a majsterke odbornej výchovy Bc. Miriam Bujačkovej  blahoželáme a k ich úspechu prajeme mnoho chuti a elánu do ďalších súťaží.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.