Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Zlaté nožnice 2021

24. september 2021 bol pre našu školu dňom plným príjemných prekvapení. Na 6. ročníku celoslovenskej kaderníckej a vizážistickej súťaže  Zlaté nožnice, ktorej hlavným organizátorom bol Polat Elalmis Hair Salon, sa naše študentky nestratili. Súboj o kaderníckeho Oscara sa konal v Dome kultúry v bratislavskom Ružinove, ktorý bol zaplnený nadšencami tohto remesla. Garantmi súťaže boli Skills Slovakia, ŠIOV, BSK a MŠVVaŠ SR.

Naše žiačky súťažili v troch kategóriách. Svoje umenie v hairstylovej kategórii „Komerčný svadobný účes“ predviedla žiačka tretieho ročníka učebného odboru kaderník Denisa Falová a s modelkou Simonou Burikovou, taktiež žiačkou našej školy si vybojovali skvelé 3. miesto. Svojimi odbornými zručnosťami, kreativitou a citom pre kadernícke umenie sa prezentovala aj žiačka nadstavbového štúdia vlasová kozmetika Simona Brudňáková na tému „Moderný pánsky strih“  s modelom Romanom Kačurom.

Vo vizážistickej kategórií na tému „Glamour 1920“ súťažila žiačka tretieho ročníka študijného odboru kozmetička a vizážistka Martina Holpová. Všetky predpísané kritéria úspešne zvládla a spolu s reprezentatívnou modelkou Elizabeth Bohdan sa stali taktiež neprehliadnuteľnou súčasťou aktuálneho ročníka súťaže v odbornej kaderníckej a vizážistickej oblasti, ktorej sa zúčastnili tí najlepší z celého Slovenska.  

Na súťaž žiačky pripravili majsterky odbornej výchovy Bc. Miriam Bujačková a Bc. Miroslava Kováčová. Všetkým účastníkom srdečne blahoželáme a aj naďalej želáme veľa úspechov.

Mgr. Monika Harvanová
ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.