Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Ukončenie školského roka

Tridsiaty jún sa aj v tomto školskom roku stal výnimočným dňom, na ktorý všetci netrpezlivo čakali. Aj tentokrát so sebou priniesol jedinečnú atmosféru.  Napriek skutočnosti, že sa žiaci do lavíc vrátili len nedávno a táto ťažká doba priniesla mnoho úskalí, s ktorými bolo potrebné popracovať, nám všetkým okrem iného priniesla nové skúsenosti a otvorila srdcia ako si vzájomne pomôcť. Každý z nás dnes mohol zhodnotiť svoje celoročné pracovné nasadenie.   Na školskom dvore sme si vzájomne vyjadrili vďaku a radosť, podporenú milými slovami a úprimným úsmevom. Počas letných prázdnin načerpajme nové sily do ďalšieho školského roka. Všetkým pedagógom, žiakom a zamestnancom školy zo srdca ďakujeme a prajeme všetko len to najlepšie, zaslúžený oddych, veľa slnečných dní počas prázdnin a dovolenky. Už teraz sa tešíme na začiatok školského roka a želáme si, aby bol popretkávaný čo najväčším množstvom dobrých, veselých a obohacujúcich zážitkov.
Mgr. Monika Harvanová
ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.