Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Ukončenie školského roka

Záver netradičného školského roka bol príjemným zážitkom stretnutia žiakov a pedagógov po dlhšom čase. So zvláštnou situáciou sme sa popasovali všetci. Ale aj napriek tomu prišiel očakávaný deň D, ktorý uzavrel brány školy, no otvoril naše srdcia nekonečným letným zážitkom i novým priateľstvám.

Sme hrdí na žiakov a vyučujúcich, ktorí do marca 2020 reprezentovali našu školu na rôznych súťažiach a školských akciách. Veríme, že všetky poznatky a skúsenosti budú posúvať našich žiakov ďalej a svojim zodpovedným prístupom motivovať iných k skvelým výkonom.         

Všetkým žiakom a zamestnancom školy želáme, aby prázdniny a dovolenky boli časom, počas ktorého  načerpajú dostatok síl, energie a nových nápadov do školského roka 2020/2021.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.