Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Víťazky súťaže Torta roka s majstrom sveta

Víťazky súťaže Torta roka 2019, Simona Kochmová  a Anna Gajovská spolu s majsterkou odbornej výchovy Bc. Katarínou Vojtkovou sa dňa 14. januára 2020 zúčastnili školenia s majstrom sveta v cukrárstve v Nitre. Témou školenia bola Práca s čokoládou. Pán Mieczyslaw Chojnowsky predviedol svoj  mimoriadny talent pri práci s čokoládovými pralinkami. Umelecké diela, ktoré s ľahkosťou vznikali pod jeho rukami  boli nielen očarujúce, ale aj výnimočne chutné. Počas šesťhodinového školenia sa šikovné študentky  naučili pracovať s čokoládou, získali množstvo zaujímavých tipov a rád a hlavne nezaplatiteľné skúsenosti, ktoré ich obohatia pri ich ďalšom smerovaní. Nadobudnuté  zručnosti a vedomosti Simona a Anna posunuli aj svojim spolužiakom. Sme vďační za túto skvelú cenu, ktorú sme získali svojim prvenstvom na súťaži a za možnosť vzdelávať sa v najnovších cukrárenských trendoch a tak napredovať vo svojom odbore.
Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.