Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

INTERBEAUTY TROPHY 2020

„Pamätaj, že úspech je odmena za drinu“ Sofokles

Prestížna súťaž v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike INTERBEAUTY TROPHY 2020 sa konala dňa 7. februára 2020 v areáli Incheba Expo v Bratislave. V kategórii študenti na tému „Súťažný módny večerný účes“ súťažila mimoriadne talentovaná žiačka našej školy Miriam Vitkovičová. Modelkou bola taktiež naša žiačka Simona Brudňáková. Miriam získala v podobných súťažiach už niekoľko popredných ocenení a tento rok sa jej opäť podarilo umiestniť na najlepšom prvom mieste. Dokonalý účes, perfektné vypracovanie a kvalitná práca v konkurencii ôsmich súťažiacich  jej opäť pomohli ku krásnemu úspechu. V dekoratívnej kozmetike na tému „Madonna v rokoch 80.-tych“ súťažila žiačka druhého ročníka študijného odboru kozmetik Viktória Jevčičová s modelkou Danielou Rohunovou. V tejto disciplíne si zmeralo sily desať súťažiacich. Premiéra v súťažiach jej priniesla nezabudnuteľný úspech v podobe druhého miesta. Pocit šťastia, ktorý študentky zažili ich motivoval a povzbudil k väčšiemu zanieteniu pre prácu, ktorú si zvolili. Veríme, že aj naďalej budú prezentovať svoju šikovnosť, talent a odvahu a robiť dobré meno našej škole. Žiačky pracovali pod profesionálnym vedením majsteriek odbornej výchovy Bc. Jany Porvazníkovej a Bc. Miroslavy Kováčovej. Za úspešnú reprezentáciu školy a skvelé výsledky ďakujeme všetkým, ktorí pomáhali na ceste k týmto úspechom.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.