Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Za odmenu na cukrárskej výstave vo Varšave

 

Milovníci cukrárskych dobrôt si v dňoch 22. – 26.02.2020 prišli na svoje.  V poľskom hlavnom meste Varšava sa konal  medzinárodný cukrársky veľtrh Sweet Expo 2020. Zúčastnili sa ho aj naše šikovné študentky spolu s majsterkou odbornej výchovy Bc. Katarínou Vojtkovou. Víťazky súťaže Torta roka 2019 získali voľný vstup na famózny festival kulinárskeho umenia. Pozoruhodné umelecké diela, ktoré mali možnosť vidieť, boli inšpirujúce pre všetkých zúčastnených. Súčasťou výstavy boli aj majstrovstvá Európy v zdobení tort, počas ktorých mohla naša výprava zažiť atmosféru rivality medzi súťažiacimi. Žiačky si so sebou odniesli skvelé dojmy, nové nápady, techniky, veľa zážitkov a skúseností. Bohatá fotodokumentácia z výstavy umožnila aj nám všetkým obdivovať unikátne cukrárske výtvory. Ďakujeme za vynikajúcu  cenu  Spolku cukrárov Slovenska a taktiež riaditeľke školy za možnosť zúčastniť sa tejto jedinečnej expozície.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.