Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Naše cukrárky na svetovej výstave v Taliansku

Víťazné družstvo Torty roka 2019 spolu s majsterkou odbornej výchovy získali na uvedenej súťaži hlavnú cenu, ktorou bol autobusový zájazd na medzinárodnú cukrársku výstavu SIGEP RIMINI 2020 v Taliansku. 41. medzinárodný veľtrh remeselnej zmrzliny, cukrárskych a pekárskych odvetví a sveta kávy sa konal v dňoch 19.-22. januára 2020. Bc. Katarína Vojtková, Simona Kochmová a Anna Gajovská mali jedinečnú možnosť vidieť novinky v oblasti cukrárstva, hotové umelecké diela tvorcov cukrárskeho umenia, pekárenské  stroje a cukrárenské zariadenia, všetko pre chladenie a pečenie, stroje na výrobu zmrzliny, top kávy z celého sveta a vybavenie kaviarní, baliace a čistiace stroje, obalové materiály, laboratórne a meracie prístroje, dekorácie  pre cukrárov a všeličo iné.  Cenu do súťaže venovali firma Pekastroj s.r.o. a Spolok cukrárov Slovenska. Okrem získania bohatej inšpirácie a jedinečných zážitkov absolvovali víťazi aj výlet do San Marina. Ďakujeme sponzorom za skvelé ceny a za možnosť spoznávať sladký svet iných krajín.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.