Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Prvé miesto a abslolútna víťazka na prestížnej súťaži

Prestížna súťaž Skills Slovakia -  Súťaž o zlaté nožnice ,,Ukáž čo vieš” 2019, ktorú organizuje Polat Elalmis Hair Salon Bratislava  a Štátny inštitút odborného vzdelávania prebiehala 3. októbra 2019. 5. ročník celoslovenskej súťaže sa uskutočnil pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Bratislavskú Inchebu zaplnilo množstvo nadšencov  tohto povolania.

V kaderníckej tvorbe, na tému ,,Komerčný svadobný účes” súťažila medzi 21 súťažiacimi aj naša žiačka tretieho ročníka z učebného odboru kaderník Miriam Vitkovičová. Okrem excelentného prvého miesta, ktoré si právom zaslúžila si so sebou odniesla aj titul Absolútneho víťaza v kategórii žiaci. Modelkou bola taktiež žiačka našej školy Kristína Sivá.   Svoj talent predviedla Miriam pod odborným vedením majsterky odbornej výchovy Bc. Jany Porvazníkovej. Pripravenosť, dôslednosť a trpezlivosť prinieslo to najsladšie ovocie v podobe najlepšieho výkonu na celej súťaži. Tento vynikajúci výsledok jej práce sa zapíše do portfólia najlepších úspechov školy. Veríme, že aj naďalej bude reprezentovať svoju školu, mesto a Prešovský samosprávny kraj. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k príprave a podpore našej talentovanej žiačky.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.