Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Slávnostné otvorenie školského roka 2019/2020

Dňa 02.09.2018 sme slávnostne otvorili školský rok 2019/2020. Na nádvorí Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Humennom sa zišli všetci žiaci a zamestnanci školy, ktorých privítala pani riaditeľka RNDr. Oľga Skysľaková. Žiakom zaželala úspešný školský rok, veľa zdravia, chuti do učenia a len tie najlepšie hodnotenia, za ktorými budú bohaté vedomosti a zručnosti. Vedenie školy a celý pedagogický zbor bude žiakom pomáhať a sprevádzať ich úskaliami školského i mimoškolského života. Veríme, že aj nastávajúci školský rok budú v našej škole fungovať dobré medziľudské vzťahy, vzájomný rešpekt i uvedomovanie si svojich povinností. Už teraz sa tešíme na spoluprácu, zaujímavé projekty a súťaže, v ktorých sa odzrkadlí kreativita a usilovnosť našich žiakov, učiteľov a majstrov odbornej výchovy.

 Mgr. Monika Harvanová

 ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.