Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Novodobý folklór

Regionálna súťaž v dekoratívnom líčení, ktorú organizovala SOŠ OaS Michalovce bola pre našu školu úspešná.  Dňa 20. novembra 2019 si vyskúšali svoje zručnosti dve študentky našej školy. Žiačka tretieho ročníka študijného odboru kozmetik Bianka Lukáčová predviedla najkrajšie líčenie na tému „Novodobý folklór.“ Prvé miesto si naozaj zaslúžila. Talent, pracovitosť a dôslednosť, ktorými Bianka disponuje boli rozhodujúce v konkurencii 12 súťažiacich.  Predpísané kritériá hodnotenia ako dodržanie časového limitu, technologického postupu, kvalita a čistota práce, kreativita a celkový dojem dokonale dodržala. Modelku jej stvárnila jej spolužiačka Pavlína Šiňanská. Prezentovať svoju školu a zručnosti si vyskúšala aj žiačka prvého ročníka z odboru kozmetička a vizážistka Martina Holpová s modelkou Barborou Višňovskou. A taktiež veľmi úspešne. Druhé miesto, ktoré získala je vynikajúcou motiváciou aj pre svojich spolužiakov. Odvaha a húževnatosť talentovanej žiačky priniesla znamenitý triumf.  K dominantnému úspechu im dopomohli majsterky odbornej výchovy Bc. Dominika Hudáková a Mgr. Martina Vajdová, ktoré s vysokou profesionalitou a empatiou naše žiačky na súťaž pripravili. Všetkým zúčastneným ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy a výherkyniam srdečne blahoželáme.
Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.