Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Mikulášska show s malým prekvapením

A opäť je tu ten najkrajší čas v roku. Na 5. december sa tešia všetky deti. Je to jeden z najkrajších a najočakávanejších sviatkov. Naša škola, už tradične ako každý rok, má pre žiakov mnohé prekvapenia. A nielen pre nich... Tento výnimočný deň sme si spestrili v každom odbore po svojom.  Žiaci z učebného odboru cukrár súťažili vo výrobe svietnika z perníkov. Vôňa, ktorá sa vznášala po škole, prilákala množstvo zvedavcov. V odbore hostinský nás žiaci inšpirovali „Gastro Vianocami“ – prípravou tabúľ a dekorácií s vianočnou tematikou.  Kaderníci premenili tradičný deň na „Školu hrou“, počas ktorého mali pripravené zaujímavé prezentácie, kvízy, hry, súťaže a na záver nezvyčajnú tombolu. V učebnom odbore autoopravár – mechanik žiaci prvého ročníka súťažili v prezúvaní pneumatík. Okrem toho si spestrili deň prezentáciami so zaujímavým výkladom. „Mikulášsky rozprávkový deň“ zažili aj študenti zo študijného odboru kozmetik. Aktivity ako líčenie na rozprávkové témy, vianočné fotenie, vianočný parafín, a to všetko s premietaním rozprávok prinieslo tú pravú atmosféru Vianoc. Všetci žiaci dostali ako malé prekvapenie chutný čokoládový zvonček, ktorý mnohým vyčaril úsmev na tvári. Všetkým žiakom a priaznivcom želáme veľa darčekov.
Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.