Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Extravagantné účesy vo folklóre a Karneval vo vlasoch

Stredná odborná škola v Kráľovskom Chlmci usporiadala tretí ročník súťaže s medzinárodnou účasťou „KADERNÍK MEDZIBODROŽIA 2019“. Výzvu zúčastniť sa súťaže prijali dve žiačky z učebného odboru kaderník. Desiaty aprílový deň roka 2019 sa opäť zapíše do portfólia úspechov našej školy. Súťažnej témy „Extravagantné účesy vo folklóre“ sa ujala žiačka druhého ročníka Miriam Vitkovičová. Jej zručnosť a dôsledná príprava priniesla úspech v podobe skvelého druhého miesta. „Karneval vo vlasoch" bol témou v kategórii, kde súťažila žiačka tretieho ročníka Simona Taňkošová. Aj jej sa darilo, o čom svedčí získanie krásneho tretieho miesta. V oboch disciplínach súťažilo dvanásť žiačok. Opäť sa potvrdila skutočnosť, že správnou motiváciou, odbornosťou a dobrým vkusom sa dá dosiahnuť naozaj veľa. Získané zručnosti a kompetencie – práca v tíme, vzájomná podpora, dolaďovanie detailov i inšpirácia z rôznorodých nápadov sú dôležité predpoklady úspešnej spolupráce vedúcej k dosiahnutiu vytúženého cieľa. Okrem vzácnych skúseností a pocitu šťastia si študentky odniesli zo súťaže aj vecné dary. Miriam a Simone blahoželáme k ich úspechu a želáme mnoho chuti a elánu do ďalších súťaží. K dvojnásobnému úspechu taktiež blahoželáme majsterkám odbornej výchovy z odborov kaderník a kozmetik, zvlášť Bc. Martine Bártovej, ktorá žiačky na súťaž  pripravila.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.