Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Exkluzívny účes v súťaži INTERBEAUTY TROPHY 2019

Aj tohtoročné fašiangy začali prehliadkou najkrajších účesov a vizáží, ktoré prezentovali žiaci stredných odborných škôl z celého Slovenska. V bratislavskej Inchebe sa 8. februára 2019 konala celoslovenská súťaž Interbeauty Trophy 2019 v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike. Pre odborníkov, žiakov, ale aj nadšencov kozmetiky a stylingu je to vynikajúca príležitosť ako získať nové informácie a skúsenosti.   V kategórii študenti na tému „Súťažný módny večerný účes“ zabojovala naša žiačka druhého ročníka z učebného odboru kaderník Miriam Vitkovičová. Odborná porota ocenila jej nevšedný asymetrický účes, splnené podmienky, prepracovanosť a dôkladnosť, vďaka čomu sa umiestnila na nádhernom druhom mieste. Spomedzi siedmich súperiek bola naša modelka Kristína Rudžiková, taktiež žiačka našej školy, naozaj neprehliadnuteľná. Žiačku na súťaž dôsledne pripravila majsterka odbornej výchovy Bc. Martina Bártová. Excelentný účes, premyslený make-up, štýlové oblečenie, dobrý vkus a zmysel pre detail boli hlavnými prvkami veľkolepého výsledku. Hovorí sa, že šťastie nás môže stretnúť, ale o úspech treba zabojovať. To si vyžaduje dobrú motiváciu, cieľ a hodiny príprav. Presne tak, ako to bolo v prípade našej vynikajúcej žiačky. Súťaže v dekoratívnej kozmetike sa zúčastnili aj žiačka druhého ročníka zo študijného odboru kozmetik Vanessa Sabolová a majsterka odbornej výchovy Bc. Miroslava Kováčová. Počas veľtrhu  a súťaže naše žiačky zaujali nové módne trendy v oblasti celkovej vizáže, porovnali kvalitu práce svojich konkurentov a inšpiráciou do ďalšieho zdokonaľovania sa bolo krásne ocenenie. Radosť, ktorú všetci zažili nech je motiváciou a povzbudením pre všetkých našich žiakov do nasledujúceho štúdia a práce. Víťazke a všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.