Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

3. miesto na Festivale študentského remesla

Stredná odborná škola obchodu a služieb sa snaží podporovať žiakov všetkých učebných a študijných odborov. Možnosť angažovať sa a prezentovať v rôznych súťažiach a podujatiach má skutočne každý. Zažiť úspech doprajeme všetkým študentom, pretože práve ten posúva vpred. Stačí sa len rozhodnúť.

Dňa 7. júna 2019 sa v Kežmarku konal 7. ročník súťaže v kaderníckej tvorbe. Jedenásť súťažiacich bojovalo o čo najlepšie umiestnenie. Náročná téma súťaže „Neskorá gotika, začiatok renesancie“ vyžadovala precíznosť a húževnatý nácvik. Dámsky historický účes stvárnila šikovná žiačka tretieho ročníka z učebného odboru kaderník Simona Taňkošová s modelkou Kristínou Adamičkovou. A veľmi úspešne. Svojou zručnosťou a talentom obsadila krásne tretie miesto. Okrem cenných skúseností získala  Simona vecné dary a diplom.

Chuť pracovať, zodpovednosť a vytrvalosť priniesli ovocie v podobe šťastia a úspechu. Žiačku na súťaž zodpovedne pripravila majsterka odbornej výchovy Bc. Miriam Bujačková. Ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy a želáme veľa ďalších víťazných zážitkov.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.