Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Dni mesta Humenné 2019

Dni mesta Humenné v roku 2019 spestrili aj naši žiaci. V krásny a slnečný 13. september žiačky Strednej odbornej školy obchodu a služieb vyčarili úsmev na tvári mnohým deťom. Šikovné kaderníčky a kozmetičky sa postarali o príjemný program pre naše mesto. Rôznorodosť masiek zaujala nielen mladšie ročníky. Líčenie na tváre mnohých záujemcov i experimentovanie s rôznymi farbami na vlasy obohatilo program osláv. Kreativite sa medze nekladú a takýmto sloganom sa riadili aj naši žiaci. Ďakujeme študentom a majsterkám odbornej výchovy Bc. Dominike Hudákovej a Bc. Jane Porzvazníkovej za skvelú reprezentáciu školy. 

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.