Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Prvé miesto na celoslovenskej súťaži o zlaté nožnice 2017 „Ukáž čo vieš“ Skills Slovakia

30. november bol pre Strednú odbornú školu výnimočným dňom. Polat Elamis Hair Salon a Štátny inštitút odborného vzdelávania organizovali súťaž pre kaderníkov a vizážistov, ktorá sa konala v Dome kultúry Ružinov v Bratislave. V kategórii dospelých v dekoratívnej kozmetike na tému „Víla“ súťažila majsterka odbornej výchovy Bc. Miroslava Kováčová. A oplatilo sa, víťazstvo na seba nenechalo dlho čakať. Jej snaha a pracovitosť  bola ocenená zlatom. Modelka Dominika Grecová  bola dominantou v tejto kategórii. Prvé miesto si naozaj zaslúžili. Medzinárodná odborná porota hodnotila celkový dojem, vzhľad modelky, časový limit, kvalitu práce, estetiku, kreativitu  a dodržanie zásad  bezpečnosti.

 

V kategórii  žiakov reprezentovala našu školu  žiačka druhého ročníka učebného odboru kaderník Alica Savkaničová,  na tému „Komerčný svadobný účes“ - výčes z dlhých vlasov, inšpirovaný dnešnými trendami. Úlohu modelky bravúrne zvládla taktiež naša žiačka Simona Kochmová. V dekoratívnej kozmetike v kategórii žiaci sa  súťaže zúčastnila žiačka štvrtého ročníka študijného  odboru kozmetik Mária Birbičová s modelkou Adelou Šalátovou.  Študentky na súťaž pripravovali majsterky odbornej výchovy Bc. Miroslava Kováčová a  Bc.Helena Leličová.

 

Najlepšou motiváciou pre žiakov je úspešný pedagóg a v prípade Bc. Miroslavy Kováčovej sa to potvrdilo niekoľkokrát. Srdečne blahoželáme.

 

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.