Rozlúčka s maturantmi

Jednou z nezabudnuteľných chvíľ študentského života je aj rozlúčka maturantov so strednou školou pred odchodom na akademický týždeň. 18. mája na nádvorí školy sa slávnostne vyobliekaní maturanti  poslednýkrát postavili pred svojich učiteľov, majstrov odbornej výchovy a mladších spolužiakov, aby sa s nimi rozlúčili.  Z ich tvárí bolo možné vyčítať nielen radosť z úspešného ukončenia štúdia, ale zároveň i obavy, čo im prinesú nasledovné dni.  Pani riaditeľka RNDr. Oľga Skysľaková vo svojom  slávnostnom  príhovore zhodnotila ich  študijné výsledky, pôsobenie na tejto škole, ocenila  najlepších študentov, ktorí dosiahli mimoriadne výsledky nielen v štúdiu, ale aj v reprezentácii školy v  rôznych súťažiach na krajskej, celoštátnej, ba dokonca na medzinárodnej úrovni. Rada rodičov odmenila aj troch najlepších študentov počas štyroch rokov – Michaelu Jenčovú  a Tatianu Tóthovú  zo IV.CS a Michala Čemsáka zo IV.DS.

Všetkým zaželala  na maturitách šťastnú ruku pri ťahaní maturitných zadaní, ostré pero  a do ďalších rokov veľa šťastia, zdravia, splnenie  všetkých  predsavzatí, dosiahnutie   cieľov,  aby boli v živote spokojní a našli v ňom svoje uplatnenie.

Za všetkých maturantov sa všetkým pedagógom poďakovala Michaela Jenčová.