Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019

Prázdniny sa skončili a dňa 03.09.2018 sme tradične slávnostne otvorili školský rok 2018/2019. V areáli Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Humennom sa na prvom stretnutí v novom školskom roku zišli všetci žiaci a zamestnanci školy. Všetkých prítomných privítala pani riaditeľka RNDr. Oľga Skysľaková. Vo svojom príhovore pozdravila začínajúcich stredoškolákov, pre ktorých je tento školský rok prvým. Povzbudila aj žiakov, ktorí budú končiť štúdium záverečnou skúškou či maturitou. Pripomenula dôležitosť systematickej prípravy na vyučovanie. Všetkým zaželala veľa zdravia, úspechov, chuti do učenia a mnoho síl do ďalších mesiacov náročnej práce, ktorá približuje človeka k šťastnej budúcnosti.   Veríme, že aj tento školský rok bude  pre žiakov a zamestnancov školy výnimočný a na konci školského roka si budeme môcť povedať, že bol úspešný.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.