Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Oslava 140. výročia vzniku školy

Výnimočný deň robia výnimoční ľudia. Aj tatko by sme mohli charakterizovať deň, ktorý bol plný prekvapení, zážitkov, inšpirácií a povzbudenia.

Dňa 22.2.2018 Stredná odborná škola, Mierová 1973/79 v Humennom oslávila 140. výročie svojho vzniku. Oslava sa začala slávnostnou akadémiou v Mestskom kultúrnom stredisku. Slávnostný príhovor predniesli riaditeľka školy RNDr. Oľga Skysľaková a  predseda Prešovského samosprávneho kraja PaedDr. Milan Majerský, PhD., ktorý vo svojom príhovore vyzdvihol významnú úlohu učiteľov a žiakov a ich vzájomnú spoluprácu v edukačnom procese.

Pán predseda ocenil kultúrny program, ktorý bol pestrý a ktorý pripravili žiaci školy. Divákov najviac zaujala módna prehliadka odboru kaderník a kozmetik. Modely, s ktorými naši žiaci uspeli v mnohých celoslovenských a regionálnych súťažiach,  predvádzali žiačky našej školy.

Na slávnostnej akadémii sa zúčastnilo približne 350 divákov – hostí, podnikateľov, bývalých i súčasných zamestnancov, bývalých i súčasných žiakov. Celá oslava sa ukončila na slávnostnom obede a recepcii v areáli školy.

Všetkým prítomným ďakujeme za dôstojný priebeh osláv.

Mgr. Monika Harvanová

 ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.