Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Mikulášske prekvapenie

Predmetová komisia prírodovedných a odborných kadernícko-kozmetických predmetov prichystala 6. decembra 2017 Mikulášske prekvapenie pre učiteľov v podobe poukážky na parafínový zábal rúk. Parafínové zábaly prevádzala žiačka 2. ročníka študijného odboru kozmetik Bogová Viktória /II.C/ pod vedením RNDr.Šebákovej a RNDr.Horníkovej.

Prečo práve parafínový zábal v tomto zimnom predvianočnom čase?:

  • zábal má viditeľný efekt - docieli sa spevnenie nechtov, omladenie pokožky, pokožka bude krásna a hodvábne jemná
  • parafínový zábal (pomarančový, broskyňový) prekrásne prevonia unavenú pokožku rúk
  • póry pokožky sa pôsobením tepla otvoria a výživné látky sa lepšie vstrebú do hĺbky, pokožka sa hydratuje, zmäkčuje a vyživuje, vyhladzujú sa jemné vrásky.


ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.