Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Najnovší úspech na súťaži INTERBEAUTY TROPHY 2018

Žiačka druhého ročníka z odboru kaderník predviedla svoje mimoriadne schopnosti na prestížnej súťaži v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike INTERBEAUTY TROPHY 2018 v Bratislave.  9. február bol nezabudnuteľným dňom nielen pre našu šikovnú  Alicu Savkaničovú, žiačku druhého ročníka, ale aj jej modelku Bianku Lukáčovú, žiačku prvého ročníka našej školy, ktorá úlohu modelky zvládla vynikajúco. Tému súťaže -  Súťažný módny večerný účes, zvládla v časovom limite s detailným vypracovaním. Zlato, ktoré získala si svojou zručnosťou a trpezlivým tréningom skutočne zaslúžila. Nadšenie pre povolanie, ktoré si vybrala tento úspech ešte viac umocnil. Sme presvedčení, že Alica takéto ocenenia obháji na viacerých súťažiach aj v ďalších rokoch. Všetci jej k zaslúženému prvému miestu a zlatému poháru úprimne blahoželáme. Poďakovanie patrí aj majsterke OV Bc. Helene Leličovej, ktorá ju zodpovedne a precízne na súťaž pripravila.
Súťaže sa zúčastnila aj žiačka druhého ročníka z odboru kozmetik Alexandra Iskajcová s modelkou Kornéliou Frankovou. V dekoratívnej kozmetike, na tému – Žena ako Coco Chanel si vyskúšali prezentovať svoje schopnosti pred publikom. Krása, elegancia a vkus idú  ruka v ruke, dôkazom je umiestnenie v tejto poprednej súťaži. Spomínaným celoslovenským úspechom sa Alica Savkaničová zaradila  do portfólia najúspešnejších žiakov našej školy.

Mgr. Monika HarvanováŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.