Najnovší úspech na súťaži INTERBEAUTY TROPHY 2018

Žiačka druhého ročníka z odboru kaderník predviedla svoje mimoriadne schopnosti na prestížnej súťaži v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike INTERBEAUTY TROPHY 2018 v Bratislave.  9. február bol nezabudnuteľným dňom nielen pre našu šikovnú  Alicu Savkaničovú, žiačku druhého ročníka, ale aj jej modelku Bianku Lukáčovú, žiačku prvého ročníka našej školy, ktorá úlohu modelky zvládla vynikajúco. Tému súťaže -  Súťažný módny večerný účes, zvládla v časovom limite s detailným vypracovaním. Zlato, ktoré získala si svojou zručnosťou a trpezlivým tréningom skutočne zaslúžila. Nadšenie pre povolanie, ktoré si vybrala tento úspech ešte viac umocnil. Sme presvedčení, že Alica takéto ocenenia obháji na viacerých súťažiach aj v ďalších rokoch. Všetci jej k zaslúženému prvému miestu a zlatému poháru úprimne blahoželáme. Poďakovanie patrí aj majsterke OV Bc. Helene Leličovej, ktorá ju zodpovedne a precízne na súťaž pripravila.
Súťaže sa zúčastnila aj žiačka druhého ročníka z odboru kozmetik Alexandra Iskajcová s modelkou Kornéliou Frankovou. V dekoratívnej kozmetike, na tému – Žena ako Coco Chanel si vyskúšali prezentovať svoje schopnosti pred publikom. Krása, elegancia a vkus idú  ruka v ruke, dôkazom je umiestnenie v tejto poprednej súťaži. Spomínaným celoslovenským úspechom sa Alica Savkaničová zaradila  do portfólia najúspešnejších žiakov našej školy.

Mgr. Monika Harvanová