Večer muzikálov spojený s imatrikuláciou prváčikov

Dňa 27.11.2017 sa na našej škole uskutočnila imatrikulácia prváčikov, ľudovo nazývaná „uchaľák“.  Realizácie sa chopili vybraní študenti všetkých ročníkov, ktorí si pre prváčikov pripravili bohatý kultúrny program spojený s už tradičným plnením skúšok zrelosti.

Tematicky sa imatrikulácia niesla v znamení „večer muzikálov“. Počas programu moderátori predstavili päť nominovaných muzikálov. Hlavný predstaviteľ prvého nominovaného muzikálu Malý chuligán pobavil svojou inteligenciou naozaj všetkých. Druhým nominovaným muzikálom bol Luník 9 a jednoznačne sa spolu so svojou úvodnou piesňou, Horúca láska, stal víťazom celej kategórie. Nasledoval muzikál Posledné tango na ryži, ktorého hlavná protagonistka, Shakira, bohužiaľ pozvanie odmietla. Predposledným nominovaným muzikálom bol Man in black, po slovensky Janči chce svoj vlek. Čerešničkou na torte bol posledný muzikál, Pomáda po 50 rokoch.

Prváčikovia si prešli štafetou jednotlivých disciplín. Víťazi každej úlohy získavali hodnotné ceny v podobe exkluzívnej dámskej vône, jazykového kurzu, obhliadky zámku, či romantickej večere pri sviečkach.

Starší žiaci sa skvelo zabávali, no program si užívali aj prváčikovia. Týmto spôsobom sa chceme poďakovať všetkým študentom, ktorí sa spolupodieľali pri organizácii tejto akcie.