Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Slávnostné ukončenie školského roka 2016/2017

      Nadišiel  posledný júnový deň a s ním aj záver nášho celoročného snaženia. Školský rok sa skončil. Pre niekoho bol náročný, pre niekoho menej. Hlavné je, že na tento deň čakajú všetci. Aj na našej škole to bol deň radosti, odmeňovania, vyhodnocovania a bilancovania, proste záver predstavenia  menom školský rok 2016/2017. Na nádvorí školy sa zišli všetci pedagógovia a žiaci a pred očami každého sa premietali spomienky na uplynulých 10 školských mesiacov.

Boli to spomienky veselé, ale aj smutné, spomienky na vzlety aj pády, ktoré nesprevádzajú len život školský, ale určite aj ten reálny.

Pani riaditeľka RNDr. Oľga Skysľaková v krátkom príhovore poďakovala všetkým prítomným za celoročnú prácu a  ocenila žiakov, ktorí dosiahli  vynikajúce študijné výsledky a odmenila tých žiakov, ktorí úspešne reprezentovali školu na rôznych celoslovenských súťažiach.

Možno aj na tejto slávnosti si všetci uvedomili, že najväčším šťastím je objaviť bohatstvo skryté vo svojom vnútri, lebo šťastie príde vtedy, keď sa naučíme hodnoty v sebe skryté použiť na to, na čo sú určené.

     V tomto duchu budeme pokračovať aj v budúcom školskom roku, ale dovtedy nás čakajú chvíle plné slnka, modrej oblohy, letných dní, oddychu a pohody, na ktoré sa všetci veľmi a netrpezlivo tešíme.

 

Príjemné prázdniny.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.