Deň riaditeľky SOŠ 2017

Dňa 28. júna 2017 sa uskutočnil Deň riaditeľky SOŠ, ktorý organizovala Žiacka školská rada pod vedením Mgr. Šimkovej.

Pre triedne kolektívy bolo pripravených 10 vedomostno-športových stanovíšť: Fight for your rights (bojuj za svoje práva), Hravá matematika, O čom čítaš ?, Boj o prežitie, Explózia slov, Skladáme origami, Milujem Slovensko, Športový trojboj - Streľba zo vzduchovky,  Hádž ako Jordan, Hod na cieľ budzogáňom.

Žiaci sa výborne zabavili a strávili príjemný čas so svojimi spolužiakmi. Bolo to dopoludnie plné zábavy, vedomostí a športu. Na konci čakala nielen na prvé družstvá, ale na všetkých ostatných sladká odmena z Rady Rodičov. Pani riaditeľka víťazné triedne kolektívy odmenila tiež a vyjadrila svoje želanie, že takáto akcia bude aj v budúcom školskom roku.

Výsledky:

• 1. miesto - trieda III.C s počtom bodov 81

• 2. miesto - trieda I.A s počtom bodov 80

• 3. miesto - trieda I.K s počtom bodov 77

Poďakovanie patrí učiteľom – vedúcim stanovíšť, ktorí potrápili žiakov neraz ťažkými úlohami a triednym učiteľom, ktorí sa zapojili do súťaženia so svojou triedou.

Mgr. Šimková Ivana