Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Pamätný deň mesta Humenné
         

       V dňoch 16. - 18.09.2016 sa konali oslavy Pamätného dňa mesta Humenné a 699. výročia prvej písomnej zmienky o meste. Aj tohto roku žiaci a pedagógovia našej školy spestrili piatkový deň zaujímavými aktivitami. O prezentáciu školy sa postarali všetky naše učebné a študijné odbory. Kreatívne kozmetičky potešili najmenších obyvateľov mesta najmä líčením, ukážkou trblietavého tetovania a súťažného líčenia modeliek. Kaderníčky prostredníctvom farebných sprejov a šikovných rúk vykúzlili tie najkrajšie trendové účesy. Deti potešili aj zapletaním moderných vrkočov a nesmelo chýbať aj melírovanie farebnými sprejmi. Slávnostná tabuľa pripravená na tému Vintage pritiahla pozornosť a okúzlila všetkých prítomných. Žiaci z odboru hostinský (kuchár - čašník) predviedli prítomným zaujímavé variácie skladania obrúskov. Veselé linecké smajlíky a rôzne ďalšie cukrovinky boli naozaj na zjedenie. O ukážku modelovania cukrárskych ozdôb a výstavku tort sa postarali žiaci z odboru cukrár. Originálne drevené hračky, výrobky z dreva či strojárske výrobky boli súčasťou výstavky všetkých prezentovaných odborov. Pre chlapcov boli pripravené i ukážky diagnostiky motora, lepenia misiek, práce s dyhou, výroby úžitkových predmetov, o ktoré sa postarali autoopravári a operátori drevárskej a nábytkárskej výroby. Žiačky z odboru sociálno-výchovný pracovník pripravili pre deti súťaže podľa vekových kategórií a detský kútik. Celou akciou žiakov sprevádzal maskot Mimoň, ktorý počas tohto slávnostného dňa vyčaril úsmev na tvári nielen deťom, ale i dospelým, ktorí navštívili naše stánky. Keďže tohto významného kultúrno-spoločenskeho podujatia sa zúčastnili nielen občania mesta, ale aj návštevníci z blízkeho okolia, touto prezentáciou sa naši žiaci mohli zviditeľniť a ukázať svoje zručnosti a tvorivosť nielen Humenčanom, ale aj návštevníkom zo širšieho regiónu.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.