Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

KADERNÍČKY A KOZMETIČKY z HUMENNÉHO
          ukázali svoje kvality

       Žiačky z odborov kaderníčka a kozmetička opäť zabodovali. Dňa 21. septembra úspešne reprezentovali Strednú odbornú školu v Humennom v kadernícko – kozmetickej súťaži, ktorá sa konala v obchodnom centre Galéria Shopping Košice. Súťaž bola určená pre mladých módnych tvorcov, vizážistov, kaderníkov a návrhárov. Organizátorom bola agentúra Le Ren – Renáta Lencéšová. V odbore kaderník súťažila žiačka tretieho ročníka Nikola Taňkošová, ktorá si svojou vzornou prípravou, estetickým cítením a kreativitou vybojovala prvé miesto. V odbore kozmetička a vizážistka si svoju zručnosť vyskúšala žiačka štvrtého ročníka Viktória Merčáková. Aj ona dosiahla úspech vo svojej kategórii a umiestnila sa na druhom mieste. Téma bola pre obidve súťažiace rovnaká, a to „Jesenná múza“. Žiačky kládli dôraz na harmóniu, súlad a prirodzenú krásu. A oplatilo sa. Výsledky sú viac než jasné. Na súťaž ich pripravili majsterky odbornej výchovy Bc. Miriam Bujačková a Bc. Miroslava Kováčová.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.