Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

ÚSPECH V SÚŤAŽI FÍHA DÝHA
         

       Vedomosti tvoria budúcnosť, a my dopĺňame, že aj zručnosti. O tom sa presvedčili žiaci študijného odboru operátor drevárskej a nábytkárskej výroby Michal Čemsák, Patrik Brutenič, Viktor Halagan, ktorí sa zapojili do súťaže projektu Fíha- Dýha. Poslali svoje výrobky z dyhy, ktoré zhotovovali na rôznych akciách školy – napr. košík, podložku, Betlehem a rám a zástupcovia partnerov spoločností Sapeli a.s., Jitona a.s., Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. a Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. rozhodli, že jedným z výhercov za mesiac máj je aj náš žiak Michal Čemsák. Okrem získania odmeny dokázal aj, že dyha je prostriedkom pre kreatívne tvorenie, rozvoj manuálnej zručnosti i zábavu. Uvidíme, akými výrobkami nás v budúcnosti prekvapí.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.