MILÍ DEVIATACI A ZÁUJEMCOVIA
          o štúdium na Strednej odbornej škole v Humennom

blíži sa čas rozhodovania pre Vaše budúce povolanie. Práve naša škola ponúka najlepšie možnosti vzdelávania, ktorého výsledkom bude zamestnanie zabezpečujúce kvalitu Vášho osobného i finančného života. Pre školský rok 2016/2017 Vám, milí deviataci, ponúkame možnosť štúdia
  • v učebných odboroch autoopravár-mechanik, hostinský (kuchár-čašník), cukrár a kaderník. Štúdium je trojročné a končí získaním výučného listu

• v študijných odboroch kozmetik a sociálno-výchovný pracovník. Štúdium je štvorročné a končí maturitnou skúškou.

Snažíme sa byť školou, ktorá sa spôsobom výučby čo najviac približuje požiadavkám doby, motivuje žiakov k učeniu sa a kreativite. Sme pripravení otvoriť Vám dvere do života. Krok za krokom Vás naučíme všetko, čo budete potrebovať pri správnej voľbe povolania.

Poskytujeme ideálne podmienky pre štúdium. Moderný školský areál, profesionálne pomôcky, vybavenie, počítačové učebne, kadernícky a kozmetický salón, moderne vybavená kuchyňa a stolovacia miestnosť, príjemné prostredie - to všetko prispieva k pozitívnej klíme a zvyšovaniu efektivity na vyučovaní.

Sme školou s dlhoročnou tradíciou, kvalifikovaným a skúseným pedagogickým zborom. Využívame netradičné formy a metódy vyučovania. Zúčastňujeme sa regionálnych, celoslovenských a medzinárodných súťaží, na ktorých sa naši žiaci umiestňujú na popredných miestach. Sme zameraní na prax, učíme žiakov orientovať sa v podnikateľskom prostredí.

Úspechy našich žiakov v súťažiach si môžete pozrieť aj v rubrike Galéria – Naše akcie.