Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

PREZENTÁCIA ŽIAKOV
          Strednej odbornej školy počas Medzinárodného dňa detí

       Žiaci Strednej odbornej školy v Humennom sa dňa 1.6.2015 zúčastnili na oslavách Medzinárodného dňa detí. Kozmetičky potešili maľovaním na tvár tých najkrajších a najznámejších filmových bytostí. Záujem detí o líčenie bol naozaj veľký. O trendy, farbu vlasov, nový účes či zapletané vrkoče sa postarali žiaci z odboru kaderník. Pri príprave najrozmanitejších výtvorov sa prejavila ich kreativita a hlavne radosť z dobre vykonanej práce. Najžiadanejšími boli aplikácie farebných ornamentov, ktorými žiaci skrášlili hlavy všetkým odvážnym záujemcom. Poďakovanie patrí žiakom našej školy a majsterkám odbornej výchovy, ktoré žiakov na oslavy pripravovali. Súčasťou prezentácie školy bola výstavka s výrobkami všetkých učebných a študijných odborov, ktoré naša škola ponúka.


ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.