Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

ŽIACI STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÍ
          NA SÚŤAŽI INTERBEAUTY 2015 V BRATISLAVE

       Začiatok októbra sa niesol v duchu ženskej krásy. Dňa 2.10.2015 sa konala každoročná súťaž v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike Interbeauty Trophy 2015 v Bratislave.

Súťažilo sa vo viacerých disciplínach na rôzne témy. Naša Stredná odborná škola v Humennom sa zapojila do dvoch disciplín. V dekoratívnej tvorbe – make-up na tému „Special Event“, ktorej sa zúčastnila žiačka 4. ročníka odboru kozmetička a vizážistka Darina Veľasová, sme sa umiestnili na druhom mieste. Jej úlohou bolo vytvoriť make-up na výnimočnú príležitosť . Dnešné ženy chcú pri výnimočných príležitostiach vyzerať dobre a zapôsobiť, pričom prim v súčasnosti hrá prirodzenosť .
V účesovej tvorbe s témou „Christmas party – ležérny drdol“ súťažila žiačka 3. ročníka odboru kaderník Alexandra Fedáková, ktorá sa umiestnila na treťom mieste. Jej úlohou bolo vytvoriť „look“ v ležérnom štýle vhodný na vianočnú párty. Obe súťažiace svoju úlohu zvládli vynikajúco, v čom im vo veľkej miere pomohli krásne modelky. Účasť na tejto súťaži bola pre nás inšpiráciou a zároveň motiváciou k ďalšej práci.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí prispeli k tomu úspechu. Žiačky pripravovali majsterky odbornej výchovy Bc. Kováčová a Bc. Bujačková.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.