Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

FOURFEST 2015
          Úspešné kaderníčky a kozmetičky

       Dňa 11. júna 2015 sa konal ôsmy ročník podujatia FOURFEST – Medzinárodné majstrovstvá krajín V4 v odborných zručnostiach žiakov SOŠ. Organizátorom súťažného festivalu bola Stredná odborná škola obchodu a služieb Rimavská Sobota. Študenti zo Slovenska, Česka, Maďarska a Poľska si pod dohľadom odbornej poroty – Branislava Grőhlinga zmerali svoje zručnosti a schopnosti. Po piatykrát sa súťaže zúčastnili aj žiaci zo Strednej odbornej školy v Humennom. V súťaži kaderníkov, v kategórii spoločenských účesov na tému „Dámsky svadobný účes pre nevestu – drdol" získala žiačka II.B Alexandra Fedáková obdivuhodné 1. miesto. Nikola Kidalová, žiačka II.B, ktorá súťažila v rovnakej kategórii, sa umiestnila na 2. mieste.

Odborná porota hodnotila prácu súťažiacich podľa kritérií, ktorými boli módnosť, vypracovanie účesu, celkový dojem a originalita. V súťaži kozmetičiek v kreatívnom líčení na tému „Plesové líčenie – extravagantný make-up“ súťažila žiačka III.D Darina Veľasová. Všetky podmienky a vopred stanovené kritériá zvládla bravúrne, o čom svedčí získanie 3. miesta. Prezentácia skvelého výkonu bola podporená dôslednou prípravou, výberom vhodných spoločenských šiat i zladeným líčením. Vynikajúci pocit z kvalitne predvedenej práce a nakoniec vytúženého úspechu je vizitkou zodpovedného prístupu, zmyslu pre detail a výbornej motivácie. Odvaha a chuť pracovať sa nám odmenili v podobe búrlivého potlesku divákov, ktorí prišli podporiť svojich favoritov. Prínosom pre našich žiakov boli nové zážitky, inšpirácie a neoceniteľné skúsenosti.

Poďakovanie patrí všetkým súťažiacim i majsterkám odbornej výchovy Bc. Petronele Kakošovej a Bc. Miroslave Kováčovej, ktoré žiakov na súťaže pripravili a zásluhou ktorých žiaci výborne reprezentovali nielen našu školu, ale aj Prešovský samosprávny kraj.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.