Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Stredná odborná škola na výstave
          MLADÝ TVORCA V NITRE

       V dňoch 29.04-30.04.2014 sa na výstavisku Agrokomplex v Nitre konal už 22. ročník celoslovenskej prezenčnej výstavy „Mladý tvorca 2014“ pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR.

Mladý tvorca je prezentáciou výrobkov a zručností žiakov stredných odborných škôl nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Súčasťou tohtoročnej výstavy boli aj sprievodné akcie - súťaže zručností, módne prehliadky, zaujímavé tanečné, gymnastické a spevácke vystúpenia jednotlivcov i súborov.

Stredná odborná škola, Mierová 1973/1979 sa na tejto výstave zúčastnila ako jediná z humenských stredných škôl, a tak prezentovala kreativitu a zručnosť svojich žiakov prostredníctvom ich výrobkov. Pozornosť priťahoval hlavne výrobok v rámci projektu „Lesná párty“– kŕmidlo pre lesnú zver, ktorý zhotovil žiak študijného odboru operátor drevárskej a nábytkárskej výroby Patrik Brutenič pod vedením majstra OV Jozefa Pňakoviča. Úspech mali aj ostatné výrobky. Širokej verejnosti boli sprostredkované i možnosti štúdia v jednotlivých učebných a študijných odboroch, ktoré škola ponúka.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.