Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2014/2015
         

       "Stíchlo pole, zavial vietor, škola brány otvára. Všetkých žiakov - veľkých, malých, do náručia zvoláva."

Dva mesiace letných prázdnin ubehli ako voda. Niektorí ich prežili pri mori, iní ich strávili u starých rodičov, na kúpaliskách alebo na horách. Skončili sa dni plné zábavy a sladkého ničnerobenia a opäť nastupujú každodenné povinnosti s pravidelným denným režimom. Žiaci si zasadnú do školských lavíc a pedagógovia zaujmú svoje miesto pred katedrou.

V utorok 2. septembra sa odomkla aj brána našej školy. Nový školský rok otvorila riaditeľka školy RNDr. Oľga Skysľaková slávnostným príhovorom. Privítala všetkých prítomných, zvlášť našich prvákov,zaželala im veľa úspechov a radosti z každého dňa stráveného v škole, maturantom popriala úspešné zvládnutie maturitných skúšok a učiteľom veľa zdravia, trpezlivosti a tvorivých nápadov.
ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.